O nas

Międzynarodowy rozwój

ABOX to dwupokoleniowa firma, założona w Hiszpanii przez polskiego przedsiębiorcę w latach 80-tych zajmująca się produkcją myjni samochodowych. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że dziś możemy się poszczycić długim, międzynarodowym doświadczeniem, obejmującym między innymi rynek hiszpański, portugalski i polski, oraz zakładami produkcyjnymi w Hiszpanii i w Polsce. Od początku istnienia firmy powstało ponad 500 myjni naszej marki na Półwyspie Iberyjskim, a na terenie Polski ponad 200.

ABOX w Polsce Firmę w Polsce z siedzibą w Warszawie. ABOX obecny jest na polskim rynku od 2009 roku; w 2011 roku firma powiększyła się o zakład produkcyjny w Warszawie, który powstał, by sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu na nasz produkt w kraju. Nowa siedziba znajdująca się w miejscowości Wierzbin została wybudowana w roku 2017 w celu zwiększania możliwości produkcyjnych.

Firma przyjazna pracownikom, inwestorom i środowisku

Nasza polityka wobec pracowników, inwestorów oraz środowiska naturalnego jest jednym ze znaków rozpoznawczych firmy ABOX. Dbamy o naszych pracowników, ceniąc długi i stabilny staż pracy w naszej firmie. To ich doświadczenie, wiedza i zapał do pracy tworzą wyjątkową atmosferę w firmie. Podstawą sukcesu firmy jest długofalowa współpraca z inwestorami, która powoduje, że decydują się oni na kolejne przedsięwzięcia z ABOX-em, a sukces naszych inwestorów to jednocześnie nasz sukces! Nieustannie dbamy o dobrą reputację firmy i cenimy dobrą opinię naszych klientów. Wierzymy, że to niezbędny warunek, by się dalej rozwijać i zdobywać nowe kontrakty. Jesteśmy dumni z tego, że ABOX jest firmą przyjazną środowisku. Wykorzystujemy szereg rozwiązań technologicznych, by – bez uszczerbku dla efektów mycia – wspomagać ochronę środowiska naturalnego, między innymi poprzez oszczędność wody i energii zużywanej w czasie czyszczenia.

Technologia ABOX

Największe atuty ABOX-u to własna technologia oraz własne zakłady produkcyjne myjni, co pozwala nam na stałą kontrolę jakości i ulepszanie rozwiązań, innowacje oraz szybki rozwój. Dzięki temu w kolejnych latach planujemy rozszerzyć naszą działalność na inne kraje europejskie, a nasze produkty z dumą prezentujemy na międzynarodowych targach.